MAKIJAŻ

Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje nam pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji.

Makijaż dobieramy indywidualnie do upodobań klientki, jej typu kolorystycznego, fryzury, kreacji, jak również do panujących trendów

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Semipermanentne przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą jeden do jednego - rzęsa do rzęsy.

Zabieg Przedłużania Rzęs polega na przedłużaniu/ zagęszczeniu Twoich naturalnych rzęs, rzęsą do rzęsy. Tzn, jedna rzęsa sztuczna do jednej rzęsy naturalnej.  Jest to najnowsza usługa kosmetyki upiększającej- półtrwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego . Jeżeli zawsze marzyłaś o długich i super podkręconych rzęsach, które już nie wymagają tuszowania to Semipermanentne rzęsy są dla Ciebie stworzone. 

Naturalne rzęsy mają różny "Cykl Życia" ( faza wzrostu, faza dojrzała, faza końcowa), a więc czas utrzymywania się doskonałego efektu, waha się w granicach od 4 - 7 tygodni. W tym czasie należy wykonać uzupełnienie.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to alternatywa dla manicure klasycznego. Ta innowacyjna formuła lakiero-żelu...

pozwala utrzymać piękne i błyszczące paznokcie nawet do 2-3 tygodni! Zabieg jest przyjemny i bezinwazyjny dla naturalnej płytki paznokcia, a czas wykonania nie trwa dłużej niż 30-40 minut! Odpryskiwanie lakieru to już przeszłość- sprawdź i przekonaj się sama!  

NOWOŚĆ!!!

Studio Urody Omorfi poszerza swoją ofertę o kolejną usługę Mezoterapii Mikroigłowej!!!

TRI-M - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA JEDYNA TECHNOLOGIA FRAKCJONOWANIA SKÓRY DOSTĘPNA DLA KOSMETOLOGÓW

Znakomita alternatywa dla zabiegów laserem frakcyjnym (typu fraxel) !

SZYBKIE DZIAŁANIE - BEZ CHIRURGA - NAJLEPSZE EFEKTY

Omorfi
Studio urody

ul.Asnyka 8
39-100 Ropczyce
tel: 660-303-909

NOWOŚCI

CAVI-LIPO

Jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej

urządzenie do odchudzania nr 1 w Japonii, Danii i Szwecji! Absolutna nowość w Polsce! CaviLipo to kawitacja ultradźwiękowa najnowszej generacji. Innowacyjna technologia, dzięki której osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Dodatkowo szeroki zakres możliwych do wykonania zabiegów i wyjątkowy komfort sprawia, że Cavi-Lipo jest lubiane i doceniane przez konsumentów i profesjonalistów.

Największe zalety Cavi-Lipo to:

1. Skuteczność.

Zakłócenia tworzące się przez nieregularny kształt głowicy zabiegowej sprawiają, że zachodzi zjawisko interferencji (nakładania się) fali ultradźwiękowych. Dzięki wykorzystaniu tej unikalnej i opatentowanej technologii zjawisko kawitacji jest znacznie mocniejsze. Dodatkowo kształ powierzchni głowicy sprawia, że fale emitowane są pod określonym kątem zwiększając tym samym ilość energii dostarczonej do tkanki tłuszczowej.

2. Bezpieczeństwo.

Użycie mniejszej mocy i wzmocnienie fali poprzez interferencję pozwala zagwarantować, że ryzyko skutków ubocznych zostaje zredukowane do minimum. Zabieg jest nieporównywalnie bezpieczniejszy niż zabiegi z wykorzystaniem konkurencyjnych urządzeń innych wiodących producentów. Oprócz tego doznania podczas zabiegu są znacznie bardziej komfortowe.

3. Jakość.

Powierzchnie którymi urządzenie styka się z ciałem zostały wykonane z niespotykanych w tego typu sprzęcie, ale najbardziej przyjaznych dla człowieka materiałów jak tytan i silikon. Cavi-Lipo zostało wyprodukowane zgodnie z surowymi wymogami dla produkcji sprzętu medycznego ISO 13485 oraz posiada liczne certyfikacje w tym zatwierdzenie amerykańskiej federacji FDA.

Zabieg eksfoliacji KWASAMI !!!

Żelowy peeling oparty na 50% mieszaninie kwasu migdałowego (40%) i polihydroksykwasach (10%) - Gluconolakton, Kwas laktobionowy, przy pH 1,5. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pobudza syntezę kolagenu, redukuje zmarszczki i lekko napina skórę. Działa przeciwzapalnie i łagodząco na zmiany naczyniowe powodując ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych. Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu klienta przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji. Polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej.

Przedłużanie rzęs !!!

Semipermanentne przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą jeden do jednego - rzęsa do rzęsy. Zabieg Przedłużania Rzęs polega na przedłużaniu/ zagęszczeniu Twoich naturalnych rzęs, rzęsą do rzęsy. Tzn, jedna rzęsa sztuczna do jednej rzęsy naturalnej. Jest to najnowsza usługa kosmetyki upiększającej- półtrwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego . Jeżeli zawsze marzyłaś o długich i super podkręconych rzęsach, które już nie wymagają tuszowania to Semipermanentne rzęsy są dla Ciebie stworzone. Naturalne rzęsy mają różny "Cykl Życia" ( faza wzrostu, faza dojrzała, faza końcowa), a więc czas utrzymywania się doskonałego efektu, waha się w granicach od 4 - 12 tygodni. W tym czasie należy wykonać uzupełnienie.

Epilacja !!!

Epilacja, czyli trwałe usuwanie nadmiernego owłosienia, jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na zniszczeniu bądź uszkodzeniu cebulek włosa i mieszków włosowych. omorfi epilacja APILUS® oferuje zaawansowaną technologię skutecznego trwałego usuwania owłosienia. Tysiace systemów stosowanych dzisiaj w Centrach APILUS MD na całym świecie to dowód na to,że APILUS zapewnia zabiegi skuteczniejsze, wygodniejsze, o rezultatach dużo lepszych, szybszych niż uzyskiwane w wyniku przeprowadzenia innych technik trwałej depilacji. omorfi epilacja Technika APILUS® polega na zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy. Zapewniając krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa. System APILUS® jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Dodatkowo każda funkcja jest chroniona przez specjalne obwody, gwarantujące stabilność wychodzenia prądów. Przed ewentualnymi usterkami systemu chroni pacjenta moduł ochronny "Processor Sentinel" - PS (strażnik procesora), który nadzoruje stan mikroprocesora. APILUS® - zapewnia 100% skuteczność, nieporównywalny komfort, wygodę i całkowite bezpieczeństwo pacjenta.

PROMOCJE

Opalanie natryskowe

Grupa SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. SunFX Pro stała się czołowym producentem i dostawcą profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie i Australii. Firma kontynuuje zarazem budowę wiodącej czołowej pozycji na nowych rynkach zbytu w USA i Azji. SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zadecydowało o tym stworzenie pierwszego opartego na bazie składników naturalnych preparatu do opalania natryskowego, bez alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Wiecej informacji znajduje się na stronie producenta